O nas

Jesteśmy Polskim Towarzystwem Miłośników Astronomii, największą i najstarszą organizacją astronomiczną w Polsce. Dołączając do nas, otwierasz sobie drzwi do świata pełnego gwiazd, planet i kosmicznych fenomenów.

 

W PTMA Lublin, masz szansę nawiązać kontakt z pasjonatami astronomii oraz spotkać się z wybitnymi polskimi astronomami. Twoja przygoda z astronomią nabierze nowego wymiaru dzięki wspólnym obserwacjom niezwykłych zjawisk na niebie. Czy to pierwsze kroki w obserwacjach, czy budowa własnego teleskopu – z nami znajdziesz wsparcie i fachową pomoc.

 

Nasze spotkania to nie tylko okazja do pogłębiania wiedzy i umiejętności, ale również miejsce, gdzie możesz podzielić się swoimi osiągnięciami i czerpać praktyczną wiedzę od doświadczonych członków. W PTMA Lublin działają sekcje specjalistyczne, które umożliwiają prowadzenie zaawansowanych obserwacji, nawet o charakterze naukowym.

 

Jako członek naszego oddziału, będziesz miał możliwość uczestniczenia w wyjątkowych imprezach, obozach i wyjazdach astronomicznych, korzystając przy tym ze specjalnych zniżek. Co więcej, najbardziej aktywni członkowie są doceniani Dyplomami Honorowymi oraz Srebrnymi i Złotymi Honorowymi Odznakami PTMA.

Dołącz do nas i zanurz się w pasjonującym hobby, jakim jest eksploracja tajemnic Wszechświata. Razem z PTMA Lublin, Twoja astronomiczna przygoda będzie niezapomniana!

Władze Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii oddział Lublin (2022-2026)

Scroll to Top